Aktuálně na mj41.cz

From mj41.cz

Vítejte na mj41.cz, na webu o programování, životě, vesmíru a vůbec. Na úvodní straně najdete texty a odkazy k tématům, kterým jsem se v poslední době věnoval a připadalo mi užitečné o nich napsat. Přeji příjemnou zábavu.

so 19. květen 2012

Na Lupě (www.lupa.cz) se již podruhé objevila nepravdivá informace, že Splunk je přímý konkurent GoodData. Pokusím se to tedy uvést na pravou míru v GoodData vs. Splunk.

pá 24. červen 2011

Umíte dobře programovat v Perlu nebo znáte někoho, kdo to umí a chtěl by pracovat v Brně. Mám zajímavou nabídku GoodData Perl career.

so 22. leden 2011

Po té co jsem předělal TapTinder ze Subversion na Git pomalu upgraduju a spouštím TapTinder klienty. Na tt.taptinder.org tedy po téměř tří měsíčním výpadku opět běží systém pro průběžnou integraci projektu Parrot.

ne 13. únor 2010

Moc času jsem tomu nedal, ale jsem v první půlce žebříčku Google AI Challenge. Můj robůtek umí např tohle a tohle, ale ještě by se toho měl spoustu naučit [1], [2], ...

út 29. prosinec 2009

Napsal jsem článek Zpětná kompatibilita a dynamické programovací jazyky na svém blogu na abclinuxu.cz.

so 20. listopad 2009

  • Wikipedia Affiliate Button
    Jednou ročně žádá nezisková organizace Wikimedia Foundation o příspěvky na provoz svobodné encyklopedia Wikipedia. Já pomáhám pravidelně. Přispějte také a podpořte tak jeden z nejvýznamnějších projektů dneška. Za pár let budete hrdě vyprávět dětem a za dalších pár let vnoučatům, že jste byli u toho :-).

út 18. srpen 2009


Personal tools
spřízněné weby
Language