GoodData Perl career

From mj41.cz

Do rozjetého startupu GoodData bychom rádi během roku 2012 přijali dva zkušené Perl programátory. Pokud v Perlu umíte, chcete pracovat v Brně (případně v Praze) ve velmi zajímavé firmě se zajímavými lidmi, tak rozhodně neváhejte a dejte o sobě vědět. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení a opce na akcie. Zákazníky a prodejce máme převážně v USA, centrálu v San Franciscu / Sillicon Valley. V ČR je našim zákazníkem například Seznam a Centrum Holdings. Mezi naše investory patří Andreessen Horowitz.

Jedná se o pozici

Podle nabídky to tak možná nevypadá, ale vývojáře potřebujeme téměř výhradně na Perl. Backend našeho systému je napsán v Perlu. Klientské aplikace přistupují přes REST API, takže UI/HTML/JavaScript při práci na této pozici potřebovat nebudete. Vašim úkolem bude rozšiřování funkcí BI ROLAP systému.

Já jsem v GoodData taky nováček (od 1. dubna 2011), takže můžu předat praktické rady o začátcích v malém GoodData ROLAP týmu. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak rád odpovím na emailu gdc@mj41.cz, mobilu 774/842290 nebo u piva někde v Brně. Třeba na setkání Brno Perl Mongers brno.pm.org.

Umíte Perl? Za zkoušku nic nedáte, pošlete info o sobě nebo rovnou životopis a já se Vám ozvu.

Díky za Vás čas.

S pozdravem Michal Jurosz

Linky


Zkrácený odkaz na tuto nabídu - http://bit.ly/kwGRKP

Personal tools
spřízněné weby
Language