Umístění bspes.cz ve vyhledávačích

From mj41.cz

Mé začátky s programováním na webu (říjen 2000) jsou spojeny s webem bspes.cz a jeho předchůdci. Optimalizaci pro slovní spojení "bernský salašnický pes" se tedy s přestávkami věnuji již dlouho. U webů zaměřených na jedno psí plemeno je to poměrně jednoduché. Konkurenci představují jen stránky jednotlivých chovatelských stanic, se kterými je jednoduché spolupracovat. Náš ve volném čase udžovaný web tak většinou předbíhá i stránky klubu, které již několik let polykají několik tisíc korun měsíčně.

Nyní již k tomu jak jsme na tom ve vyhledávačích a všemu okolo. Také o tom jak pro umístění bspes.cz na Seznamu platí "jednou jsi dole jednou nahoře". Informace doplňují stránku Jak je na tom bspes.cz ve vyhledávačích (bspes.cz), která slouží k propagaci.

st 20. únor 2008

  • Včera jsem akutalizoval informaci o pozici bspes.cz ve vyhledávačích. Na Seznamu jsem se propadli na 36. místo. Dnes jsme zpět na 1. místě. Je to tak trochu na houpačce. Nové pravidlo optimalizace pro Seznam tedy zní: "Na svém webu si stěžujte na své umístění. Seznam si to přečte a příštího dne vše napraví." :-).

čt 31. leden 2008

  • Tak i Seznam.cz se umoudřil [1] (1.místo) a Jyxo.cz jej následuje [2] (2.místo).

so 19. leden 2008

  • Na Seznamu, ze kterého v případě, že jsme nahoře chodí cca 70% návštěvnosti, jsme se propadli na konec druhé desítky. Je to asi tím, že jsem na původní server umístil RedirectPernament, což Google pochopil výtečně [3], ale Seznamu to nedošlo. Kromě toho před námi je např. několik estránek a podobných "webů" [4], na kterých téměř nic není. Připadá mi, že Seznam v tomto případě dává podstatně horší výsledky než Google nebo Jyxo.
Personal tools
spřízněné weby
Language